HLEDÁTE ODBORNOU PSYCHOTERAPEUTICKOU POMOC PRO ŘEŠENÍ VAŠEHO TRÁPENÍ nebo TĚŽKÉ ŽIVOTNÍ SITUACE?

Nabízím vám AKUTNÍ POMOC i DLOUHODOBOU PSYCHOTERAPEUTICKOU SPOLUPRÁCI. Pracuji diskrétně, chráním vaše bezpečí.

 

S KÝM PRACUJI

KDY VÁM MŮŽU POMOCI

  • Když procházíte NÁROČNÝM ŽIVOTNÍM OBDOBÍM nebo ZMĚNOU

  • Když cítíte STRES, ÚZKOST, STRACH, SMUTEK, POCIT PŘETÍŽENÍ 

  • Když máte zdravotní obtíže PSYCHOSOMATICKÉHO CHARAKTERU

  • Když vám to nefunguje ve VZTAZÍCH a KOMUNIKACI

  • Když bojujete se svojí ZÁVISLOSTÍ nebo ZÁVISLOSTÍ BLÍZKÝCH OSOB

  • Když se vám NEDAŘÍ V PRÁCI

Nebo v jiných obtížných situacích…

IMG_3056

 

JAK MŮŽEME SPOLUPRACOVAT?

Můj přístup má těžiště v následujících psychoterapeutických směrech a učeních:

NA ŘEŠENÍ“ ZAMĚŘENÁ SYSTEMICKÁ PSYCHOTERAPIE – patří mezi uznávané postmoderní přístupy. V této tzv. „krátké terapii“ (v rozsahu do 10 – 15) sezení se místo hledání příčin problémů zaměříme na vaše zdroje, možnosti pozitivní změny a rozvíjení řešení. Ano, je to trochu jiná terapie :-).

HYPNOTERAPIE (klasická i tzv. ericksonovská) – je bezpečný způsob, jak rozšířit možnosti řešení vašich obtíží. Každodenní drobné stavy „transu“ běžně zažívá každý z nás. Naučím vás tyto stavy prohloubit a užitečně pro sebe využít.

RELAXAČNĚ SYMBOLICKÁ TERAPIE – je střednědobá terapie s širokým záběrem a výjimečnými účinky. Vychází z hypnózy a autogenního tréninku. Pro zmírnění stresu, úzkosti i psychosomatické obtíže. Pro harmonizaci těla a psychiky. Relaxačně symbolická terapie pomáhá také při práci s dětmi a dospívajícími.

TRE® – TENSION and TRAUMA RELEASING EXERCISES – bezpečný a účinný terapeutický přístup pro zmírnění stresu, zvýšení odolnosti nervového systému a zotavení z fyzických i psychických zranění a traumat. Pomáhá přejít od zotavení k odolnosti a optimálnímu výkonu.

 

 ETICKY A ODBORNĚ

Řídím se odbornými a etickými zásadami svého oboru a splňuji podmínky členství v České asociaci pro psychoterapii. Jsem absolventkou 800 hodinového pětiletého výcviku Komunikační psychoterapie a hypnoterapie přístupu M.H Ericksona, dvouletého výcviku v Relaxačně – symbolické psychoterapii pro dospělé a děti, ročního výcviku v relaxačních technikách, dvouletého výcviku v Systemickém koučování a certifikovanou trenérkou paměti nejvyššího stupně. Svoji kvalifikaci si dál rozšiřuji v kurzech, výcvicích a supervizi.

 

KDE MĚ NAJDETE?

SOUKROMÁ PSYCHOTERAPEUTICKÁ PRAXE v Liberci

SOUKROMÁ PSYCHOTERAPEUTICKÁ PRAXE v Praze

 

OBJEDNEJTE SE

JAK SE PŘIPRAVIT NA PRVNÍ SETKÁNÍ?

JAK MI POMŮŽE HYPNÓZA?