Hledáte odbornou psychoterapeutickou pomoc pro řešení vašeho trápení, těžké životní situace, krize nebo nemoci?

Ráda vám nabídnu akutní pomoc nebo dlouhodobější psychoterapeutickou spolupráci. Pracuji diskrétně, chráním vaše bezpečí. Pracuji s dospělými, páry, dětmi, dospívajícími i rodinami.

 

JSEM TU PRO VÁS

Když procházíte náročným životním obdobím nebo změnou. Když jste ve stresu, trápí vás úzkosti, smutek a deprese. Když máte zdravotní obtíže psychosomatického charakteru. Když řešíte vztahy s partnerem, dětmi, rodiči a nefunguje komunikace. Když se nedaří v práci. Když bojujete se závislostí. Nebo v jiných obtížných situacích.

IMG_3056

 

ÚČINNOST PSYCHOTERAPIE

Usiluji o maximální ÚČINNOST PSYCHOTERAPIE, proto svou práci stavím na nejnovějších POZNATCÍCH O ČINNOSTI MOZKU, tzv. neurovědy.

Vycházím ze skutečnosti, že lidský mozek je „plastický“ a dokáže se proměňovat vlivem myšlení, cítění i prožívání. „Plastický mozek“ vyžaduje „plastickou terapii“. Pro každého člověka jedinečnou. Proto volím přístupy, které narušují nefungující stereotypy uložené v mozku. Pomůžu vám „rozhýbat“ to, o čem jste si mysleli, že už se rozhýbat nedá. Najít vaši cestu ke spokojenosti.

Bez vaší spolupráce to však nepůjde. Ladí to s vámi? Můžete se rozhodnout, jestli je tento způsob práce pro vás užitečný.

 

NA ŘEŠENÍ“ ZAMĚŘENÁ PSYCHOTERAPIE – patří mezi uznávané systemické přístupy. V důvěrném rozhovoru se místo detailní analýzy příčin problému zaměřujeme na zkoumání vašich zdrojů a možností pozitivní změny.

HYPNOTERAPIE – je bezpečný způsob, jak rozšířit možnosti řešení vašich obtíží. 

RELAXAČNĚ SYMBOLICKÁ TERAPIE – je střednědobá terapie s širokým záběrem a výjimečnými účinky. Pro harmonizaci těla a psychiky, zmírnění stresu a úzkosti i psychosomatické obtíže. Patřím mezi 6 vyškolených terapeutů v ČR. Relaxační terapie je rovněž vhodná pro práci s dětmi a dospívajícími.

 

ETICKY A ODBORNĚ

Řídím se odbornými a etickými zásadami svého oboru – splňuji podmínky členství v České asociaci pro psychoterapiiZDE. Jsem absolventkou 800 hodinového pětiletého výcviku Komunikační psychoterapie a hypnoterapie přístupu M.H Ericksona, jednoletého výcviku v Relaxačně – symbolické psychoterapii, dvouletého výcviku v Systemickém koučování a certifikovanou trenérkou paměti nejvyššího stupně. Svoji kvalifikaci si rozšiřuji v kurzech, výcvicích a supervizi.

 

KDE MĚ NAJDETE?

SOUKROMÁ PSYCHOTERAPEUTICKÁ PRAXE v Liberci

SOUKROMÁ PSYCHOTERAPEUTICKÁ PRAXE v Praze

JSEM ROVNĚŽ ČLENKOU TÝMU PSYCHOTERAPEUTICKÉ KLINIKY HERMÉS GROUP v Praze

 

 NA KONZULTACI SE MŮŽETE OBJEDNAT ZDE

OBJEDNÁVKA NA PRVNÍ KONZULTACI

 

 

NEBO PŘED PRVNÍM SEZENÍM ZJISTIT VÍC O TOM, JAK PRACUJI


 

.