MGR. JINDRA BACHMANOVÁ

JSEM PSYCHOTERAPEUTKA, HYPNOTERAPEUTKA a CERTIFIKOVANÁ TRENÉRKA PAMĚTI

S LIDMI PRACUJI UŽ VÍC NEŽ 20 LET A MOJE PRÁCE MĚ BAVÍ :-)

Poskytuji PSYCHOTERAPII, HYPNOTERAPII a KOUČOVÁNÍ lidem procházejícím těžkým životním obdobím, nemocí, krizí nebo náročnou změnou

V rámci MENTÁLNÍHO TRÉNINKU a TRÉNINKU PAMĚTI učím lidi PEČOVAT O SVŮJ MOZEK, ROZVÍJET PAMĚŤ A KONCENTRACI 

PRACUJI V SOULADU S POZNATKY NEUROVĚDY A S RESPEKTEM K ČINNOSTI LIDSKÉHO MOZKU.

 

 

Pracuji s privátními a firemními zákazníky, věnuji se i vrcholovým sportovcům

Najdete mě v Liberci a v Praze, spolupracovat můžeme i online

Z MÉ PRAXE

  • Svou práci stavím na odbornosti, neustálém vzdělávání a respektu k jedinečnosti lidí, se kterými pracuji. Svoji práci konzultuji v supervizi.

Klienti a kolegové na mně oceňují rychlý vhled do situace, moji nezávislost, i to, že si na nic nehraju :-). Pokud máte pocit, že to s vámi ladí, můžeme se potkat..

CO JE SMYSLEM MÉ PRÁCE

Těší mě, když se lidi s mojí pomocí stávají spokojenější, sebevědomější a zdravější. Když se naučí respektovat svoje potřeby a „nastavení“ a začnou se uzdravovat na těle i na duši. Když zjistí, jak se s jejich změnou mění i jejich okolí.

Pomáhám lidem zvládat stres a napětí. Šetřit energii. Relaxovat. Reagovat na změny. Spolupracovat a komunikovat. Najít svoje místo a dělat dobře a chytře svoji práci. „Vyladit se“ na plný výkon.

 

3 OBLASTI, KTERÝM SE VĚNUJI

PSYCHOTERAPIE A HYPNOTERAPIE

VYTVÁŘÍM PRO VÁS BEZPEČNÝ PROSTOR, KDE SPOLU ŘEŠÍME VAŠE TRÁPENÍ, ZDRAVÍ A VZTAHY. TAKY VAŠI NE – ZÁVISLOST I SVOBODU…

Vážím si toho, že se můžu na nějaký čas stát součástí vašich životních příběhů :-)

 

PROFESIONÁLNÍ KOUČOVÁNÍ A PORADENSTVÍ

POMÁHÁM JEDNOTLIVCŮM, FIRMÁM I PROFESIONÁLŮM NA VOLNÉ NOZE VYTVÁŘET PROSTŘEDÍ A PODMÍNKY, VE KTERÝCH SE DOBŘE PRACUJE A ŽIJE 

Ladíme spolu strategie, výkon a komunikaci. Podporujeme přirozený rozvoj. Rozvíjíme schopnost koncentrace, snižujeme stres. 

 Předám vám vše, co jsem se naučila v byznysu i vrcholovém sportu. Byla to skvělá škola.

 

MENTÁLNÍ TRÉNINK A ROZVOJ PAMĚTI

VŠE SPOJENÉ S NEUROVĚDOU MĚ NESKUTEČNĚ BAVÍ :-)

Tady máme prostor pro hru :-). Učím lidi líp „používat“ hlavu a ladit mozek na plný výkon. Trénujeme paměť, koncentraci, relaxaci.

 

JAK PRACUJI?

Pomáhám narušovat nefungující stereotypy. Jedná se o zaběhané postupy, kterých se pevně držíme, i když nám už nic nepřináší. Učím lidi vnímat realitu a souvislosti. Objevovat vlastní zdroje a hledat vlastní řešení. Přebírat zodpovědnost za svůj život. Postupně se zbavovat stresu, zátěže, závislosti na okolí. Své nápady uvádět do každodenního života. Spolupracovat s okolím a tolerovat „jinakost“ druhých. A já s úžasem pozoruji, co všechno člověk dokáže vymyslet a jak vzniká jeho vlastní cesta ke spokojenosti :-).

 

KDE SE MŮŽEME POTKAT?

 V LIBERCI, V PRAZE, TAKÉ ONLINE

 

JAK MŮŽEME SPOLUPRACOVAT?

  • Poskytuji psychoterapeutické služby a kariérní poradenství lidem, kteří prochází náročným životním obdobím nebo potřebují v životě udělat změnu. Při stresu, úzkosti, závislostech, při zvládání dlouhodobých psychosomatických tělesných obtíží. Při řešení partnerských problémů, změně kariéry, ztrátě zaměstnání nebo v jiných obtížných situacích.

  • Učím klienty všech věkových skupin, jak pečovat o svůj mozek, trénovat paměť a zvyšovat mentální kondici. Pořádám přednášky a workshopy zaměřené na trénink paměti, rozvoj mentální výkonnosti a schopnosti efektivně se učit.

  • Firemním zákazníkům poskytuji poradenství a profesionální systemické koučování zaměřené na strategický rozvoj v personální oblasti, zvládání náročných situací a snížení stresu. Podporuji smysluplné rozvojové projekty, podílím se na nastavování firemních procesů tak, aby se v nich lidem dobře dýchalo a pracovalo.

  • V rámci mentálního tréninku pomáhám vrcholovým sportovcům ladit formu a výkon - pokud mi jejich snažení dává smysl :-). Pokud jste výkonnostní nebo vrcholový sportovec, tvrdě trénujete, stále to není ono a vy tušíte, že "je to v hlavě", jsem vám k dispozici. Jako bývalý vrcholový sportovec vím, o čem to je :-).

 

 

ODBORNÁ KVALIFIKACE A REFERENCE V DETAILU