JINDRA BACHMANOVÁ

S LIDMI PRACUJI UŽ VÍC NEŽ 20 LET A MOJE PRÁCE MĚ BAVÍ :-)

Poskytuji profesionální služby psychoterapeutky a kouče pro zvládání obtížných životních situací (osobních, partnerských, rodinných, profesních), služby pro rozvoj kariéry, trénování paměti a zvyšování mentální kondice.

CO MÁM ZA SEBOU? 

Mám 9 let psychoterapeutické praxe a 13 let praxe kouče, lektora a poradce v oblasti rozvoje organizací, personalistiky a změnových projektů. Vedla jsem více než 1 200 hodin individuálního, skupinového a kariérního koučování. Jsem členkou České asociace pro psychoterapii a České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging.

CO JE SMYSLEM MÉ PRÁCE

Těší mě, když se lidi s mojí pomocí stávají spokojenější, sebevědomější, odolnější a zdravější. Když se naučí respektovat svoje potřeby a „nastavení“ a přestanou dělat věci, které jim ničí zdraví. Nebo když se jim začne dařit ve firmě a jejich zaměstnanci tam začnou rádi chodit :-).

Učím lidi poradit si se stresem a napětím. Mít dost energie. Umět reagovat na změny. Vyladit se na plný výkon. Spolupracovat a komunikovat. Být se správnými lidmi na správném místě.

 K tomu potřebuji „parťáka“, který chce na sobě pracovat. Jen tak to funguje. V psychoterapii, koučování, v jakémkoli rozvoji. Neřeším, jestli pracuji s maminkou na mateřské, majitelem firmy nebo studentem.

I já potřebuji žít a pracovat ve SVOBODNÉM a ROVNÉM prostředí. Tenhle můj „vnitřní kompas“ má vliv na to s kým žiju, s kým spolupracuji, s kým se potkávám, i jakou dělám práci. Díky svému vnitřnímu kompasu dnes dělám jen to, co mi dává smysl :-).

CO DĚLÁM

Věnuji se psychoterapii a hypnoterapii, poradenství, koučování, mentálnímu tréninku a rozvoji paměti. Pořádám skupinové workshopy a přednášky, kde učím lidi pečovat o svůj mozek, rozvíjet paměť a koncentraci.  

Pracuji s privátními a firemními zákazníky, věnuji se i vrcholovým sportovcům.

 Předávám dál vše užitečné, co jsem se naučila v životě, v byznysu i ve sportu. Od svých zákazníků, kolegů, od svých dětí a rodiny, od života samotného.

JSEM PSYCHOTERAPEUTKA A HYPNOTERAPEUTKA

VYTVÁŘÍM PRO VÁS BEZPEČNÝ PROSTOR, KDE SPOLU ŘEŠÍME VAŠE TRABLE, LADÍME ŽIVOT, ZDRAVÍ A SVOBODU

VÁŽÍM SI TOHO, ŽE SE MŮŽU NA NĚJAKÝ ČAS STÁT SOUČÁSTÍ VAŠICH ŽIVOTNÍCH PŘÍBĚHŮ

 

JSEM PROFESIONÁLNÍ KOUČ A PORADCE

 TADY JDE O ŠPIČKOVÝ VÝKON, KONCENTRACI A STRATEGII

 PŘEDÁVÁM VŠE, CO JSEM SE NAUČILA V BYZNYSU A VRCHOLOVÉM SPORTU. BYLA TO SKVĚLÁ ŠKOLA.

 

JSEM CERTIFIKOVANÁ TRENÉRKA PAMĚTI 

A VŠE SPOJENÉ S NEUROVĚDOU MĚ NESKUTEČNĚ BAVÍ :-)

Tady si hraju. Učím lidi líp „používat“ hlavu. Trénujeme paměť a koncentraci, ladíme mozek na plný výkon. Učíme ho relaxovat, aby byl v dobré kondici. Všechno, co mě učí neurověda, využívám také v psychoterapii i koučování.

 

 

JAK PRACUJI?

Pomáhám narušovat nefungující stereotypy. To jsou ty zaběhané postupy, kterých se držíme, i když nám už nic nepřináší. Které je tak těžké opustit. Učím lidi vnímat realitu a souvislosti. Objevovat vlastní zdroje a hledat vlastní řešení. Přebírat zodpovědnost za svůj život a za to, co vymyslí. Postupně se zbavovat stresu, zátěže, závislosti na okolí. Své nápady uvádět do každodenního života. Spolupracovat s okolím a tolerovat „jinakost“ druhých. Já často s úžasem pozoruji, co všechno člověk dokáže vymyslet a jak vzniká jeho vlastní cesta ke spokojenosti.

 

KDE SE MŮŽEME POTKAT?

PRACUJI V LIBERCI NEBO V PRAZE, VIDĚT SE MŮŽEME TAKÉ ONLINE. VĚNUJI SE PRIVÁTNÍM I FIREMNÍM ZÁKAZNÍKŮM A OBA TYHLE SVĚTY MÁM RÁDA :-)

 

JAK MŮŽEME SPOLUPRACOVAT?

  • Poskytuji psychoterapeutické služby a kariérní poradenství lidem, kteří prochází náročným životním obdobím nebo potřebují v životě udělat změnu. Při stresu, úzkosti, závislostech, při zvládání dlouhodobých psychosomatických tělesných obtíží. Při řešení partnerských problémů, změně kariéry, ztrátě zaměstnání nebo v jiných obtížných situacích.

  • Učím klienty všech věkových skupin, jak pečovat o svůj mozek, trénovat paměť a zvyšovat mentální kondici. Pořádám přednášky a workshopy zaměřené na trénink paměti, rozvoj mentální výkonnosti a schopnosti efektivně se učit.

  • Firemním zákazníkům poskytuji poradenství a profesionální systemické koučování zaměřené na strategický rozvoj v personální oblasti, zvládání náročných situací a snížení stresu. Podporuji smysluplné rozvojové projekty, podílím se na nastavování firemních procesů tak, aby se v nich lidem dobře dýchalo a pracovalo.

  • V rámci mentálního tréninku pomáhám vrcholovým sportovcům ladit formu a výkon - pokud mi jejich snažení dává smysl :-). Pokud jste výkonnostní nebo vrcholový sportovec, tvrdě trénujete, stále to není ono a vy tušíte, že "je to v hlavě", jsem vám k dispozici. Jako bývalý vrcholový sportovec vím, o čem to je :-).

 

 

MOJE ODBORNOST

  • Svou práci stavím na odbornosti, neustálém vzdělávání a respektu k jedinečnosti lidí, se kterými pracuji. Svoji práci konzultuji v supervizi.

Klienti a kolegové na mně oceňují rychlý vhled do situace, moji nezávislost, i to, že si na nic nehraju :-). Pokud máte pocit, že to s vámi ladí, přijďte a domluvíme se na nejvhodnějším postupu..

 

 

ODBORNÁ KVALIFIKACE A REFERENCE V DETAILU