MGR. JINDRA BACHMANOVÁ

JSEM PSYCHOTERAPEUTKA a HYPNOTERAPEUTKA certifikovaná u České asociace pro psychoterapii a CERTIFIKOVANÁ TRENÉRKA PAMĚTI. Nabízím akutní pomoc v těžkých životních situacích i dlouhodobou psychoterapeutickou spolupráci. Pracuji s dospělými, páry, dospívajícími i rodinami.

PŘEDNÁŠÍM a vedu KURZY A WORKSHOPY pro veřejnost i firemní zákazníky. Témata zaměřuji na zvýšení MENTÁLNÍ KONDICE, ROZVOJ PAMĚTI a KONCENTRACE a SNIŽOVÁNÍ STRESU.

S LIDMI PRACUJI UŽ VÍC NEŽ 20 LET A MOJE PRÁCE MĚ BAVÍ :-)

Reaguji na požadavky doby a rozvíjím MODERNÍ TERAPEUTICKÉ PŘÍSTUPY ZAMĚŘENÉ NA ZVLÁDÁNÍ POTÍŽÍ ČLOVĚKA ŽIJÍCÍHO ve zrychleném DIGITÁLNÍM SVĚTĚ. Propojuji své zkušenosti z různých oborů s nejnovějšími POZNATKY O FUNGOVÁNÍ MOZKU.

 • PSYCHOTERAPIE a HYPNOTERAPIE pro jednotlivce, páry a rodiny procházející TĚŽKÝM ŽIVOTNÍM OBDOBÍM, NEMOCÍ, KRIZÍ nebo NÁROČNOU ZMĚNOU 

Při stresu, úzkosti, závislostech, při zvládání psychosomatických obtíží. Při řešení partnerských problémů, změně kariéryztrátě zaměstnání nebo v jiných obtížných situacích.

 • MENTÁLNÍ TRÉNINK, ROZVOJ PAMĚTI A KONCENTRACE pro všechny, kdo potřebují mít MOZEK V KONDICI 

 • Svou práci stavím na odbornosti, neustálém vzdělávání a průběžné supervizi své praxe

 • Respektuji jedinečnost lidí, se kterými pracuji

 • Klienti a kolegové na mně oceňují rychlý vhled do situace, moji nezávislost i to, že si na nic nehraju :-)

 • Pokud máte pocit, že to s vámi ladí, můžeme se potkat…

   

  SMYSLEM MÉ PRÁCE

  Je pomoci vám projít těžkou životní situací nebo nemocí. Možná rychleji, možná s větším uvědoměním. Přitom se lépe poznat, něco se naučit, rozšířit své možnosti.

  Pracuji s privátními a firemními zákazníky, věnuji se i vrcholovým sportovcům

  Najdete mě v Liberci, v Praze i online

  Z MÉ PRAXE

  • Mám 9 let psychoterapeutické praxe v soukromé poradně v Liberci a jako členka týmu Psychoterapeutické kliniky Hermés group v Praze,

  • 13 let praxe profesionálního kouče a 1200 hodin individuálního, skupinového a kariérního koučování, manažerskou praxi a zkušenosti z velkých firemních změnových projektů.

  • 400 spokojených účastníků se zúčastnilo mých přednášek a kurzů zaměřených na trénink mozku, rozvoj paměti a koncentrace. Školím veřejnost, manažery, zdravotníky a pomáhající profese.

  • Jsem absolventkou dvouletého výcviku systemických koučů a pětiletého výcviku v "ericksonské" psychoterapii. Mé vzdělání rozšiřuje roční výcvik v relaxačně symbolické terapii a tříleté třístupňové vzdělání zakončené certifikátem trenéra paměti III. (nejvyššího) stupně.

  • Jsem členkou České asociace pro psychoterapii a České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging.

  JAK PRACUJI?

  Pomáhám narušovat nefungující stereotypy – zaběhané postupy, kterých se pevně držíme, i když nám už nic nepřináší. Učím lidi vnímat realitu a souvislosti. Objevovat vlastní zdroje a hledat vlastní řešení. Přebírat zodpovědnost za svůj život. Postupně se zbavovat stresu, zátěže, závislosti na okolí. Své nápady uvádět do každodenního života. Spolupracovat s okolím a tolerovat „jinakost“ druhých. A já s úžasem pozoruji, co všechno člověk dokáže vymyslet a jak vzniká jeho vlastní cesta ke spokojenosti :-).

   

   

  ODBORNÁ KVALIFIKACE A REFERENCE V DETAILU