Systemické koučování pro privátní klienty

Systemické koučování je vhodné po klienty, kteří se ocitli ve svém životě na křižovatce nebo ve slepé uličce, potřebují udělat změnu a posunout svůj život dál. Lidé v takové situaci ještě nemusí vědět, co přesně chtějí a co potřebují, často přichází s nepříjemnými pocity pramenícími z únavy, přepracování, ztráty výkonnosti, nespokojeni se svým životem a se sebou samými.
Systemické koučování vám umožní dát sebe i svůj život „dohromady“, vymanit se z nevyhovujících a nefungujících stereotypů a najít v životě takový směr, který vás bude naplňovat.
Koučování je služba pro aktivní klienty, kteří hledají účinnější a rychlejší způsoby práce směřující k reálným výsledkům. Výsledky práce s koučem zaznamenáte v oblasti osobní i profesní.
Rozhodnutí začít pracovat s koučem je dobrým prvním krokem. Trvalá změna vyžaduje od klienta aktivní spolupráci a zapojení, ochotu vytrvale pracovat, přemýšlet a hledat nová řešení.

Jaká témata se mnou lidé nejčastěji řeší?

  • Odbornou pomoc u mne často vyhledávají lidé, kteří prožívají období, kdy si nevěří nebo si přestali věřit. Bývají to úspěšní a sebevědomí lidé, kteří momentálně prožívají období plné pochybností, nejistoty a nespokojenosti. Konzultace se dotýkají převážně profesních témat, prolínají se však i do témat osobních.
  • Často lidé popisují, že se nemohou vymanit ze svých stereotypů. Jsou jako ta myška, která běhá v kolečku a ne a ne vyskočit ven. Tak jim pomáhám, aby vyskočili :-) a aby bezpečně dopadli :-) .
  • S výše uvedeným souvisí i téma hledání nového směru, nové kariéry, potřeba změny. Lidé bývají v určitém věku unaveni svým dosavadním způsobem života, dochází jim motivace i síly a vědí, že už takhle dál nechtějí. Většinou jim odrůstají děti a před nimi se otvírá druhá půlka života, se kterou si občas nedokážou poradit. Představa, že by ji měli prožít tak, jak žijí dnes, je pro ně nepředstavitelná.
  • Občas dorazí lidé, kteří nedokážou vysadit a odráží se to na jejich zdraví. Konečně si začínají uvědomovat, že takhle to dál nepůjde.
  • Poměrně častá je skupina lidí, která se potřebujete vyrovnat se stresem a zátěží. Ve stresu mají problémy s komunikací, nefunguje jim to doma ani na pracovišti.

Rozhodnutí začít pracovat s koučem je dobrým prvním krokem. Trvalá změna vyžaduje od klienta aktivní spolupráci a zapojení, ochotu vytrvale pracovat a přemýšlet o netradičních nových řešeních.

Pokud na sobě chcete pracovat, hledáte nové možnosti a potřebujete diskrétní profesionální podporu a pomoc, ráda se vám budu věnovat na osobní konzultaci.

 

 Potřebujete více informací? Neváhejte a zavolejte mi :-)

 774 283 313

 

OBJEDNÁVKA NA PRVNÍ KONZULTACI