PRO DOKONALOU PAMĚŤ A MOZEK V KONDICI

Mozek v kondici

  PŘEDNÁŠKY – KURZY – WORKSHOPY PRO ORGANIZACE – na objednávku

  Připravuji přednášky a kurzy pro organizace se zaměřením na mentální trénink, rozvoj paměťových funkcí, snadnější učení, podporu výkonnosti a snížení vlivu stresu na mozek a pracovní výkon.

  • Pravidelně přednáším pro veřejnost i odbornou veřejnost v liberecké knihovně, přivítali jsme už víc než 700 účastníků.

  • V rámci celoživotního vzdělávání zdravotnických pracovníků připravuji kurzy ve spolupráci s organizací SestraIN.

  • Jsem členkou letorského týmu Vzdělávacího a tréninkového institutu psychoterapeutické kliniky Hermes Group, spolupracuji při vedení komplexního psychoterapeutického výcviku ve strategické a systemické kooperační a komunikační psychoterapii a hypnoterapii. Mým hlavním tématem je „Psychoterapie jako proces neuroplastické přeměny mozku“.

  • Spolupracuji s centrem Amelie v rámci psychosociální pomoci pro onkologicky nemocné a jejich blízké.

  KURZY PŘIPRAVUJI NA OBJEDNÁVKU. PROHLÉDNĚTE SI JE ZDE:

 • WORKSHOP: MNEMOTECHNIKY I. - ÚVOD DO TRÉNINKU PAMĚŤOVÝCH METOD

  MNEMOTECHNIKY I.  

  Úvod do tréninku paměťových metod 

  „Veselý“ paměťový trénink – tak to má náš mozek rád :-)

  Pro zaměstnání, školu i život

    2018 (9 – 16 hod)

  Trénink je základním stavebním kamenem pro každého, kdo chce výrazně ovlivnit své paměťové schopnosti, chce se snadněji učit a lépe si pamatovat. Trénink paměťových metod propojuje antické „umění paměti“ s poznatky moderní neurovědy. Specializuje se na nácvik a praktické využití mnemotechnik. Program je sestaven tak, aby účastníci dokázali dovednosti využít v praxi a v tréninku samostatně pokračovat. Pracovat budeme ve středním tempu.

  Co se naučíte?

  • Vyzkoušíte, jak funguje vaše paměť a které faktory ovlivňují kvalitu zapamatování.
  • Naučíte se základní principy “vědomého ukládání informací a jejich vybavování“.
  • Naučíte se, jak několikanásobně zvýšit kapacitu paměti. Poznáte základní paměťové metody, možnosti i limity jejich použití. Zjistíte, jak metody přizpůsobit své mentalitě.
  • Dostanete tipy pro snadnější učení.

  Komu kurz pomůže?

  • Všem aktivním a zvídavým zájemcům z řad široké veřejnosti, kteří jsou otevřeni novým informacím a netradičním aktivitám.
  • Zájemcům z řad odborné veřejnosti, kteří uplatní nové poznatky při práci s lidmi – pracovníkům pomáhajících profesí, učitelům, konzultantům, terapeutům, koučům, poradcům, manažerům.
  • Všem, kdo se rádi „baví myšlením“ a chtějí si dopřát „mentální gymnastiku“. Zvládnete to všichni. Cílem NENÍ „dělat všechno správně“, cílem JE – „všechno si vyzkoušet“.

  Kdo se o vás bude starat?

  Mgr. Jindra Bachmanová – certifikovaná lektorka paměti, psychoterapeutka, profesionální kouč (členka České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging a České asociace pro psychoterapii) se zkušenostmi z oblasti rozvoje a tréninku

  Cena

  Dohodou

  Jak objednat kurz?

  Zavolejte mi na 774 283 313 a společně domluvíme další postup. Pokud vám neberu telefon, věnuji se klientům, zanechte mi prosím sms zprávu a já se vám brzy ozvu.

   
 • WORKSHOP : DOKONALÁ PAMĚŤ A MOZEK V KONDICI - VYLAĎTE MOZEK NA PLNÝ VÝKON - jednodenní kurz zaměřený na rozvoj paměti a trénink mentální kondice (pro firmy, manažery, freelancery, pro práci i život).

  DOKONALÁ PAMĚŤ A MOZEK V KONDICI

  „Vylaďte mozek na plný výkon“

  Základní jednodenní trénink pro všechny, kdo v 21. století pracují hlavou :-)

  Jak pracuje náš mozek? Jak si vypracovat dokonalou paměť?Jak prohloubit koncentraci, snížit stres a vyladit svůj mentální výkon?

  Žijeme v době informačního přetížení. Přesto se musíme dokonale koncentrovat, rychle se učit a reagovat na měnící se podmínky. Vyzkoušejte všestranný trénink pro rozvoj paměti, koncentrace a mentální kondice. Postarejte se o sebe tak, jak to dělají nejlepší vrcholoví sportovci.

  Trénink je základním stavebním kamenem pro každého, kdo chce výrazně ovlivnit své kognitivní schopnosti a udržovat mozek v dobré kondici. Propojuje antické „umění paměti“ s poznatky moderní neurovědy. Navíc je obohacen o netradiční cvičení pro rozvoj „rezervní mozkové kapacity“.

  Témata a zaměření

  1. Mozek a paměť ve světle moderní neurovědy. „Neuromýty“, které pohání celosvětový „neurobyznys“.
  2. Jak pracuje lidský mozek, jak vytváříme vzpomínky, které faktory ovlivňují kvalitu zapamatování?
  3. Veselé“ trénování paměti. Veselé, protože tak to má náš mozek rád:
  • základy antického „umění paměti“ a nově vzniklé paměťové metody v praxi,
  • základní strategie a techniky pro zvýšení kapacity krátkodobé paměti,
  • jak si zapamatovat abstraktní pojmy, číselné informace, jména nebo slovní zásobu v cizím jazyce.
  1. Mozek v době informačního přetížení. Největší zloději pracovního výkonu.
  2. Koncentrace – relaxace – hluboká práce, jak vyladit mozek na maximální výkon. Co se můžeme naučit od vrcholových sportovců?
  3. Psychomotorická cvičení a „mozková gymnastika“ pro rozvoj koncentrace a „rezervní mozkové kapacity“.
  4. „Mladý“ versus „starý“ mozek„rychlost“ versus „zkušenost“. Co potřebují pro plný výkon?

  Komu je trénink určen

  Aktivním a zvídavým zájemcům:

  • vedoucím pracovníkům, manažerům, personalistům, koučům, konzultantům, kteří uplatní poznatky při vlastní práci i práci s lidmi,
  • pracující veřejnosti a všem, kdo se rádi „baví myšlením“. Nebojte se, zvládnete to všichni. Cílem NENÍ „dělat to všechno správně“, cílem JE – „všechno si to vyzkoušet“.

  Kdo se o vás bude starat

  Mgr. Jindra Bachmanová – psychoterapeutka, certifikovaná trenérka paměti, profesionální kouč, bývalá vrcholová sportovkyně. 20 let zkušeností z manažerských a obchodních pozic, 9 let psychoterapeutické praxe, 1000+ hodin praxe kouče managementu a vrcholových sportovců.

  Časový plán

  9.00 – 16.00 hodin (hodinová polední pauza)

  Po 16. hodině čas pro vaše dotazy