Kariérní poradenství

Marketingový balíček, který vás dostane na pohovory

„Životopis a motivační dopis nejsou jen cár papíru…“

Ať chcete nebo ne, pracovní pohovor je prodej :-). A tím produktem, který se prodává, jste právě VY. Na straně kupujícího se nachází personalista nebo manažer, který se často znechuceně probírá životopisy plnými obecných frází. Životopisy bývají jeden jako druhý.

ODLIŠTE SE! Vytvoříme spolu váš marketingový balíček. To je něco úplně jiného, než vytvořit životopis z šablony, kterou jste našli na internetu. Zdůrazníme konkrétní fakta a informace, které personalisty zajímají. Odlišíte se od konkurence.Všimnou si vás. Zdůrazníme to, co skutečně umíte.

Co bude výstupem naší práce?

  • Nejprve si ujasníte, kdo jste a co umíte. Lidé často podceňují své schopnosti a nedokáží je dobře prodat.
  • Vytvoříte svoji osobní značku – personal brand“. Ta je nezbytná pro to, aby si vás na trhu práce všimli ti správní lidé.
  • Vytvoříte kvalitní podklady (CV, motivační dopis), které budou obsahovat konkrétní hodnotné informace.

Pracovní pohovor nanečisto

Pohovor – to je „prodej naživo“. Štěstí přeje připraveným :-). Potřebujete zjistit, co vás u pohovoru čeká  a chcete si to nanečisto vyzkoušet? Chcete dostat upřímnou zpětnou vazbu, kterou vám nikdo jiný nedá? Jak na to půjdeme?

  • Natrénujeme pohovor „nanečisto“ a získáte doporučení co doladit, co zjistit o firmě a o pracovní pozici, na co se při pohovoru ptát. Budete vědět, jak na druhého působíte. Zda se stylizujete, do jaké míry jste sami sebou. Naučíte se zdůraznit to, v čem jste dobří a budete to umět podat tak, aby to druhé zaujalo. Přestanete používat prázdné fráze. Zažijete a budete připraveni na to, co vás u pohovoru může potkat. Připravím vás přímo na konkrétní fáze výběrového řízení (telefonát, u agentury, ve firmě). 
  • Zbavíte se trémy a nejistoty, při vlastním pohovoru budete jistější. 

 Speciální služby

  • Příprava na assessment centrum – připravím vás teoreticky (probereme spolu, jak AC probíhá, jaké úkoly pravděpodobně dostanete, jak ustát stres a nervozitu, co tam pravděpodobně o vás potřebují zjistit) a taky něco z toho vyzkoušíme.
  • Kariérní koučink – pro kandidáty uvažující o profesní nebo životní změně. Rozsáhlejší individuální spolupráce zaměřená na zajištění změny v profesní nebo osobní problematice (v ceně 1500 Kč/hod).

Jak objednat služby

Počet hodin i zaměření konzultací záleží pouze na vašem výběru. Pokud potřebujete poradit, zavolejte. Cena pro vaši orientaci:

  • Kariérní poradenství 1500 Kč/hodinu (téma dle vašeho výběru: silné stránky a pracovní motivace, CV, motivační dopis, příprava na pohovor)

OBJEDNÁVKA NA PRVNÍ KONZULTACI